Serialowy ból gardła?

Z neo-angin® możesz serialować bez bólu.

SZYBKA*
SZYBKA* ulga w bólu gardła

neo-angin® w tabletkach działa przeciwbólowo już po 5 minutach. Lewomentol działa miejscowo znieczulająco, dodatkowo przyjemnie chłodzi gardło.

*CHPL neo-angin®, neo-angin® bez cukru, neo-angin® wiśnia: początek działania obserwowano po 5 minutach
DZIAŁA
DZIAŁA przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie

Infekcje gardła są powodowane przez patogeny (wirusy, bakterie, grzyby), które wywołują stan zapalny objawiający się bólem, obrzękiem i zaczerwienieniem błony śluzowej gardła. neo-angin® działa przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

hamuje
hamuje stan zapalny

neo-angin® zawiera unikalne połączenie 3 substancji czynnych. Działają one synergistycznie hamując stan zapalny i rozwój infekcji.

Wybierz swój

neo-angin®

Klasyczny
opakowanie rodzinne
bez cukru
bez cukru
o smaku wiśniowym

neo-angin®

Tabletki do ssania
bez cukru

Zalecane do wspomagania leczenia stanów zapalnych4 jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk.

Lek o wysokiej skuteczności antyseptycznej2, eliminujący wirusy i bakterie odpowiedzialne za stan zapalny gardła. Działa miejscowo, hamując rozwój infekcji gardła. Działa przeciwbólowo, łagodząc dolegliwości związane ze stanem zapalnym gardła. Dzięki zawartości lewomentolu przyjemnie chłodzi gardło.

Odpowiedni dla: diabetyków, osób dbających o sylwetkę, ograniczających cukier w codziennej diecie oraz szukających rozwiązań przyjaznych dla zębów.

  • Dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia
  • 1 tabletka co 2-3 godziny
  • Maks. 6. tabletek na dobę
  • Czas zażywania: #-# dni
sprawdź
również:

Sprawdź kiedy może

przydać Ci się neo-angin®

Serialowy
ból gardła
Sportowy
ból gardła
Kosmiczny
ból gardła

kompendium
wiedzy

Wiedza to najlepsza profilaktyka! Dowiedz się więcej o tym, czym są patogeny (wirusy i bakterie) i dlaczego neo-angin® je likwiduje, na czym polega antyseptyczność i jak zwalczać ból gardła. To nie wszystko! Kliknij i odkryj skarbnicę wiedzy przygotowaną specjalnie z myślą o Twoich potrzebach w leczeniu dolegliwości gardła.

wszystkie artykuły

KONTAKT

Zgłoszenie działania niepożądanego produktu leczniczego M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.

Działania niepożądane można zgłaszać podmiotowi odpowiedzialnemu M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o. pod numerem telefonu: +48 (22) 231 82 87 bądź drogą elektroniczną na adres pv@klosterfrau.pl.